Adrenalinové aktivity

Paintballové lesní hřiště

Lesní hřiště s různými terénními zlomy ohraničíme bezpečnostní vytyčovací páskou a jedna strana se osíťuje bezpečnostní 3 metry vysokou sítí. Hráči používají stejné vybavení jako u nafukovacího hřiště jen dresy jsou v maskovacích barvách. Hřiště se nachází v těsné blízkosti našeho areálu. Hráči využívají přírodních úkrytů jako jsou stromy a terénní zlomy. Tyto hry jsou zajímavé i pro malé skupiny hráčů.

Paintball Paintball

Paintball Paintball

Paintballové nafukovací hřiště

Na travnaté ploše 40x30 metrů nafouknuté různotvaré překážky, a to 19ks. Celé hřiště je osíťováno 3 metry vysokou bezpečnostní sítí. Na hřišti hraje z pravidla pět hráčů proti sobě. Vybavení pro hráče je nadstandardní a to maskovaná kombinéza s všitými chrániči loktů, kolen a krku, termální nemlžící se maska, ochranné rukavice, paintballová puška TIPPMANN 98, vzduchová tlak. láhev a barevně rozlišovací dres. Toto sportovní paintballové hřiště je ideální k pořádání velkých firemních akcí a turnajů. Firemní turnaj odorganizujeme, proškolíme bezpečnostní požadavky na hráče a celou akci vyhodnotíme.

Lukostřelba

Lukostřelba je nenáročná jednoduchá zábava jak pro jednotlivce tak pro firemní akce. Používáme sportovní luky POLARIS s různými natahovacími energiemi, které jsou vhodné jak pro děti a ženy tak pro muže. Veškeré ochranné pomůcky jsou k dispozici před střelbou.

Lukostřelba Lukostřelba

Lukostřelba Lukostřelba

ATV terénní čtyřkolky

Půjčujeme čtyřkolky KYMCO 300 a SMC JOMBO 300, výborná zábava jak pro jednotlivce tak pro firemní akce. Čtyřkolky půjčujeme na jednu hodinu nebo na celí den s možností vyjížďky mimo náš areál. Mimo areál vždy za doprovodu instruktora. Také pořádáme tématické vyjížďky po krajně Drahanské vrchoviny v tomto případě nutno vlastnit řidičské oprávnění kategorie B.

ATV - terénní čtyřkolky ATV - terénní čtyřkolky ATV - terénní čtyřkolky

Ceník služeb

Paintball
Cena je pouze za vystřelenou kuličku a to 2,-Kč za kus, vybavení, doprava, organizace, intruktoři je započítána v ceně kuličky. Je jedno jestli hrajeme v lese nebo na nafukovacím hřišti cena je stále stejná. S námi spolupracující firma Paintball Attack tuto službu poskytuje jen za podmínek, že garantujete na akci odběr min. 10 000 ks střeliva.

Lukostřelba
5 střeleckých stavů vč. vybavení, instruktora a dopravy - externí firma. p. Švec 728 650 353

Terénní čtyřkolky 300ccm
Za půjčení 1ks čtyřkolky vč. dopravy, paliva, instruktora - externí firma p. Švec 728 650 353 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku