Storno podmínky

Storno poplatky při zrušení pobytu:
  • Zrušení zdarma 30 dní před příjezdem

  • 0 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 30 dní před příjezdem

  • 50 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 14 dní před příjezdem

  • 75 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 7 dní před příjezdem

  • 100 % z ceny rezervace při zrušení pobytu méně než 4 dny před příjezdem

Doplňující obchodní podmínky

Rezervační řád a storno podmínky

Flexibilní cena 

Flexibilní cena umožňuje provést storno nebo změnu rezervace. Po potvrzení rezervace má provozovatel ubytovacího zařízení právo požadovat zálohu ve výši celkové ceny za dohodnuté služby, zpravidla nejpozději 7 dnů před plánovaným pobytem. Host provádí úhradu zálohy on-line platební kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 3 dnů od jejího vystavení. Zálohová platba není vyžadována pouze v případě pobytů rezervovaných 2 dny a méně před příjezdem hosta. V takovém případě probíhá platba zálohy při příjezdu hosta na recepci hotelu, nebo žádáme o garanci kreditní kartou. V den odjezdu uhradí host zbylou část za ubytování a další služby, které mu byly během pobytu připsány na jeho hotelový účet (účet z baru). V případě předčasného ukončení pobytu účtuje hotel storno poplatek 100 % z ceny celé objednávky a zbytek pobytu ruší.   V případě, že nedojde ze strany hosta k úhradě ceny za ubytování ve stanovené výši a lhůtě, má provozovatel ubytovacího zařízení právo na zrušení rezervace.   V případě flexibilní ceny je host oprávněn zrušit svoji rezervaci kdykoli před poskytnutím ubytovacích služeb. Zrušení musí klient provést písemně (e-mail, dopis) a hotel je povinen klientu také písemně potvrdit přijetí storna (e-mail, dopis). Host je povinen zaplatit provozovateli ubytovacího zařízení případný storno poplatek.

Storno poplatky  

V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, hotel Nemojanský mlýn s.r.o.*** vrátí objednateli zpět částku převyšující storno poplatek.  Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky, nikoliv z výše zálohové platby.   Výjimečné situace a případy budou posuzovány a řešeny individuálně.    

Nevratná cena 

Nevratná cena je zvýhodněná cena za ubytovací služby. V tomto případě nemá host možnost provést storno nebo změnu rezervace. Podmínkou pro získání této cenové nabídky je 100 % záloha pobytu již při provedení rezervace. Pozdější zrušení této rezervace je možné za 100 % storno poplatku. Host provádí úhradu ceny za dohodnuté služby on-line platební kartou prostřednictvím zabezpečené platební brány rezervačního systému nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury, a to nejpozději do 3 dnů od jejího vystavení.     V případě, že nedojde ze strany hosta k úhradě ceny za ubytování ve stanovené výši a lhůtě, má provozovatel ubytovacího zařízení právo na zrušení rezervace.

Při pronájmu chatek bude účtovaná vratná kauce 1.000 Kč na vybavení kuchyňky.

-->